Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 7:00 - 21:00 Sobota: 7:00 - 16:00

Szybkie mycie samochodów ciężarowych

Myjnia samochodowa pojazdów ciężarowych i dostawczych TYTAN TWS430 to zautomatyzowany, nowoczesny i samojezdny portal myjący. Zaprojektowany został w oparciu o inteligentne rozwiązania konstrukcyjne. Projektanci zadbali o niezawodną trwałość wszystkich elementów, które stworzone zostały ze stali kwasoodpornej. Ma to szczególne znaczenie, zwłaszcza w przypadku myjni ciężarówek, które wykorzystują nieporównanie więcej agresywnych środków chemicznych. Mycie TIRów możliwe jest dzięki trwałym przekładniom, które pozwalają na mobilne działanie myjni. Elektroniczna kontrola szczotek sprawia, że mycie aut ciężarowych, nawet o bardzo skomplikowanych kształtach jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dodatkowo przód i tył auta, myty jest przez szczotki pionowe, które wykonują ruch zwany domywaniem. Zarówno liczba przejazdów portalu, jak i ruchy szczotek mogą być dowolnie modyfikowane. O usunięcie uporczywych zabrudzeń dba nasz personel, który wie, jak manualnie dotrzeć do miejsc podatnych na niedomycie.

Nowoczesna myjnia samochodów ciężarowych i dostawczych

Myjnia samochodów ciężarowych i dostawczych na terenie obiektu SPOT 1 w mieście Turek opiera się nie tylko na trwałej technicznej konstrukcji, ale także nowoczesnym oprogramowaniu. Do sterowania pracą myjni TYTAN zastosowano sterownik i mikroprocesor SIMATIC, do którego wgrane zostało indywidualne oprogramowanie. Zadaniem systemu jest realizacja dokładnych programów mycia przy jednoczesnej łatwości obsługi. Dlatego też sterownik ma wbudowane gotowe programy do mycia podwozia, mycia chemicznego, czy wysokociśnieniowego. Dzięki temu mycie aut ciężarowych o podobnych gabarytach nie potrzebuje każdorazowego programowania całego systemu. Dużą zaletą, którą posiada nasza myjnia są elektryczne pompki, które pozwalają na precyzyjne dawkowanie środków chemicznych. Mieszane są z wodą w optymalnych proporcjach w zależności od rodzaju zabrudzeń. Portal myjący korzysta z zamkniętego systemu obiegu wody, recyrkulując wodę, które używana jest do wszystkich operacji z wykluczeniem spłukiwania i woskowania. Tym samym oszczędność wody w myjni i zmniejszenie jej zużycia sięga nawet 90%.

Bezpieczne mycie Twojego auta

Myjnia SPOT 1 wykorzystuje profesjonalne środki chemiczne do myjni bezdotykowych, myjni automatycznych i myjni TIR firmy SULTOF. Zapewniają one nie tylko dokładne czyszczenie każdego zabrudzenia, ale dodatkowo jest przyjazna środowisku. Podczas każdego mycia nakładany jest specjalny szampon na szczotki w celu zmiękczenia włosia i wyeliminowania ewentualnych zarysowań karoserii. W ten sposób możemy zagwarantować Państwu w 100% bezpieczne mycie auta. Firma posiada w swojej ofercie szampony i środki myjące do wszystkich typów pojazdów ciężarowych, naczep, ciągników rolniczych i aut osobowych. Każdy z tych środków może być używany w zautomatyzowanych myjniach. Mycie aut ciężarowych odbywa się z pomocą profesjonalnego szamponu w proszku. Dodatkowo korzystamy z pianki aktywnej, różnego rodzaju wosków na zimno i ciepło, a także specjalistycznych specyfików do usuwania owadów, odtłuszczania, a także do mycia tapicerki lub podłóg.


Dlaczego automatyczna myjnia samochodowa jest dobrym rozwiązaniem?W przypadku trudnych zabrudzeń, zwłaszcza samochodów ciężarowych konieczne jest korzystanie z silnych środków chemicznych, które nie tylko usuwają brud, ale także chronią lakier. Dlatego myjnia samochodowa automatyczna ma przewagę nam myjniami bezdotykowymi. W zautomatyzowanej myjni człowiek nie ma kontaktu z chemikaliami, zapachami i unoszącymi się oparami. Bezdotykowa myjnia zdobywa dużą popularność, zwłaszcza w przypadku samochodów osobowych, jednak kontakt ze środkami chemicznymi używanymi do czyszczenia plandek, w przypadku aut ciężarowych może być szkodliwa dla człowieka. Myjnia samochodowa w Turku korzysta z w pełni zautomatyzowanej myjni TYTAN, która obsługiwana jest przez wykwalifikowanych specjalistów wyposażonych w specjalny ubiór chroniący przed szkodliwym działaniem środków czystości. Dzięki temu możemy korzystać z silnych i skutecznych płynów do mycia podwozi, pojazdów uprzywilejowanych i wojskowych, a także naczep. Wszystkie produkty, z których korzystamy, posiadają atesty bezpieczeństwa w kontakcie z lakierem samochodowym i dostarczane są od sprawdzonych sprzedawców. Korzystamy wyłącznie z dedykowanych rozwiązań, dbając o dobro naszych klientów i bezpieczeństwo ich pojazdów.


  • Poczekalnia SPOT1